* Skal Life Temmuz 2021 * Skal Life Şubat 2021 * Skal Life Ekim 2020 * Skal Life Temmuz 2020 * Skal Life Şubat 2020 * Skal Life Kasım 2019

Başkanın Mesajı

Değerli SKAL Ailem,

 

2020 yılına başladığımız bu günlerde bazı derneklerimizde görev değişimleri, bazı derneklerimizde de yeniden görevlendirmelerin olduğu Genel Kurullarımızı gerçekleştirdik.

 

Görev sürelerinde derneklerine önderlik eden, yaptıkları proje ve aktiviteler ile ülke turizmine katkı sunan başkanlarıma ve yönetim kurulu üyesi dostlarıma sonsuz teşekkür ederim. Görevi yeni devir alan başkan ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma da bu onurlu ve değerli görevi üstlendikleri için şükranlarımı sunarım.

 

Ülkemiz ve Dünya turizm sektöründe yaşanan gelişmeler karşısında birlikteliğimizin ne kadar önemli ve değerli olduğunu bir kez daha hissediyoruz. Bugün 101 ülkede 365 kulüp ve 15.000’den fazla üyesi ile SKAL, Dünya’nın turizm alanında oluşturulan ve turizmin tüm paydaşlarını bünyesinde toplayan ilk ve en büyük sivil toplum örgütlenmesidir. Zaman zaman sektörümüzdeki diğer mesleki örgütlenmeler ile kıyaslansak da biz gerçek anlamda uluslararası örgütlenmiş sivil toplum örgütüyüz.

 

Bu dönem hedeflerimiz arasında olan SKAL Dünya Kongresi’ni bir kez daha ülkemizde yapmak için çalışmalarımıza başladık. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ve International Councilor Asuman’ın çalışmaları ve aday kulübümüzün çabaları ile müjdeli haberi sizlerle paylaşmaktan onur duyacağız. Ülkemiz tanıtımına çok büyük katkı verecek olan bu çabalarımızın olumlu sonuçlanması hepimizin katkı ve desteğiyle gerçekleşecektir.

 

Dostluğun yerini hiçbir teknolojik gelişmenin alamayacağına inanarak; bu gücün farkına vardığımızda her zaman için kazananın biz olacağını ifade etmek isterim.

 

“Dostlukla Kazanalım” mottosuna uygun işbirlikleri yapacağımız bir yıl dileklerimle;

 

SKAL sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Savaş ÇOLAKOĞLU

 

Tüm Mesajlar